Překonat vypadávání Vlasů Bez nutnosti Plné Paruku

Miliony lidí po celé velké BRITÁNII trpí vypadávání vlasů – problém, který může postihnout kohokoliv, v jakémkoliv věku a v jakékoliv době. Příčiny patří dědičné ztráty, stres. Post-těhotenství může také vyústit v konkrétní forma vypadávání vlasů se nazývá Telogenní Výpar. K tomu dochází, když, v průběhu těhotenství, zvýšení hormonů estrogenu a progesteronu způsobují nadměrný růst vlasů. Po porodu, hormony vrátit do své normální hladiny a ubývání vlasů se vyskytuje. Vypadávání vlasů může být také vedlejší účinek léčení včetně chemoterapie a radioterapie. Auto imunitní problémy někdy způsobují různé formy alopecie. Tato diagnóza by mohla zahrnovat Alopecie Areata (nerovnoměrný vypadávání vlasů po celém těle), Alopecie Totalis (celková ztráta vlasů na pokožce hlavy) nebo Alopecie Universalis (celková ztráta vlasů po celém těle). Zatímco genetická ztráta je nevratná, existují případy, v, která vlasy re růst může být podporována.

Ale co když jste jedním z mnoha, jejichž vypadávání vlasů, je významné – ale není natolik významné, aby opravňovaly k úplné pokrytí paruka? Pokud hledáte dlouhodobé řešení, pak transplantace je možnou a reálnou možností, ale mohou být náklady příliš vysoké a mnoho lidí prostě nebude chtít, aby zvážila chirurgie, která zahrnuje lokální anestetikum.

Pokud jste muž, existuje mnoho renomovaných center a klinik, které mohou vytvořit na zakázku vlasy systém, navržen tak, aby replikovat vaše přírodní vlasy. Zbrusu nový systém s názvem Cyberhair vytvořil vlasových vláken, které jsou desetkrát odolnější než lidské vlasy. Toto syntetické vlákno je tak autentické, to se chová jako lidské vlasy a mohou být stylizovaný, když mokrý. Pokud jste žena, pak real prodlužování vlasů jsou velmi populární volbou. To je proto, že vlasy je vynikající kvalita – 100% Evropské je často nejlepší dostupnou kvalitu – a vlasy mohou být uzavřeno do vašeho vlastní. Navíc rozšíření mohou být použita okamžitě. Nicméně, úspěšnost rozšíření závisí na kvalitě stávajících vlasů. Oni také mají tendenci přidat délku, spíše než objem individuální korunu.

Pokud máte výrazně řídnoucí skvrny na vaše koruna – známý jako vrchol plešatost – stále je způsob, jak zvýšit objem a překonat ztráty, aniž by na sobě plné paruku.

Vlasové Integrace je nový, non-chirurgický postup, který zahrnuje míchání barev-uzavřeno vlasy s vaší stávající přírodní vlasy.

vlasy integrace

Vyvinut před několika lety, tento postup nabízí novou naději trpí vypadávání vlasů po celém světě. Postup zahrnuje připojení vlasy fibre mesh base; upevnění základny k temeni hlavy a řezání závitů stávající vlasy přes mesh základna. Prolnutí “nové” a stávající vlasy okamžitě poskytuje plnější objem. Nositel může také zvolit typ sítě základ, na který umělých vláken jsou individuálně vázané. V případě, že nositel má tenké vlasy, nebo nadměrné ztráty, pak menší síťované otvory se doporučuje, aby minimální množství vlasů, které mají být provlečena. Celkový výsledek je fantastický. Se správnou péčí, toto řešení může trvat až šest měsíců. Kliniky a poradenských center v celé BRITÁNII jsou v současné době hlásí větší počet uchazečů nebylo přijato pro tento typ řešení. To je neuvěřitelně populární volbou, protože to poskytuje vynikající, přirozeně vypadající způsob, jak překonat ztrátu vlasů bez nutnosti operace nebo plné paruku. To má také pozitivní vliv na individuální psychiku jako plnou hlavu vlasů může zvýšit důvěru.

Vypadávání vlasů je velmi častý problém, a existuje mnoho způsobů, jak obnovit vaše vlasy. Pokud si všimnete, že je ředění, to stojí za vyšetřování custom-made systémy, real prodlužování vlasů nebo Vlasové Integrace, než si uvědomíte, úplné pokrytí paruka.


Leave a Reply