Meditace (Povědomí) Je Nejlepší Lék Pro Zprostředkování Mysli, Těla A Ducha

Bez přítomnosti mysli, budeme i nadále nechat ty negativní low-grade příběhy jednat v naší hlavě a pak se naše chování, jak se budeme chovat v životě. Zbývající současnost nás nutí si uvědomit naše myšlení a pocity a odpovědnosti za své chování a činy.

I když nemluvíme naše příběhy nahlas, že jsou stále dělá svou práci, vytváří zmatek na povrchu mysli. Jsou to ego je způsob, jak nás tu rozptylovat od současnosti a od zažívá mír, který hledáme, které leží hlouběji v naší vědomé v každém okamžiku.

Zvláštní je, že občas jsem se ocitl s úsměvem, i když jsem si vědom negativní činnosti, v mé hlavě. Pro mě to znamená, že tam je nějaký další příběh děje na hlubší úrovni, i když nemusí být vědomě vědomi.

Tyto dva příběhy mohou vytvořit konflikt jako ego chce udeřit na obranu a srdce chce mluvit pravdu. Jsou to stejný příběh, ale řekl, s různými záměry. Srdce prostě chce dostat dovnitř a dotknout se srdce druhých, protože to je místo, kde skutečné uzdravení, pochopení, přijetí a uznání sebe sama z jiného koná. Je to přijetí“, co je”. Ego bojuje, co je a neustále chce být v pořádku. Ego pravdu obvykle znamená mít kontrolu.

Vzpomínám si, jak jsem měla těžký den po poměrně nepříjemné konverzaci s někým. Jak jsem jel mým autem do nákupního centra jsem si byl plně vědom negativní mumlal, že se děje v mé hlavě, pocity frustrace a slovní kritiku jsem tiše režie na ostatní řidiče na silnici.

Sotva jsem zaparkoval auto v mimo auto-park klepání na okno mě vylekal. Nakonec jsem dolů okno na zádi hlas muže, který pokračoval mi říct, že on byl čekal dlouhou dobu na to místo a on chtěl, abych odešel. K mému překvapení jsem odpověděl něco podél těchto linek, “Oh, promiň, neviděl jsem tě tam. Žádný problém, odejdu.” A tak jsem odjel a zaparkoval někde jinde.

Uvědomil jsem si na místě, že i když moje hlava byla s bitvu, když přišlo na lámání chleba, citlivý a více milující zprávu, v mé srdce byl silnější, než útočící ego-řízený člověk v hlavě. Tím, že je si plně vědom toho, jsem byl schopen zůstat oddělen od negativity, což znamenalo, že jsem udržoval moc nad útokem. Kdybych nebyl vědom, že by nevědomky přivedl do negativity a tím bych ztratila svou sílu a vzhledem k tomu, ovládat, aby ty hrozné myšlenky a pocity. Místo odpovědi bych určitě reagoval na to, že člověk prostřednictvím své nepříjemné a bolestivé pocity frustrace.

Z této zkušenosti jsem si uvědomil, že láska a ty milující zprávy jsou vždy přítomen v našich srdcích bez ohledu na to, co se děje v naší hlavě.

Takže jste se ptát, “jak to uděláme?” Zbývající vědomi, nebo prezentovat je formou meditace. A to je stále nejlepší lék pro zprostředkování mysli, těla a ducha. To je stále nejlepší způsob, jak se spojit se srdcem, jak se dostat do srdce problému. a to je místo, kde jsme se najít řešení. Jediná věc, kterou musíme udělat, je, aby se vzdali problém a umožní srdce pravidlo hlavu.

Bohužel mnoho lidí si myslí, že meditace má vypadat určitým způsobem, a to vzdal, protože mají pocit, že selhali nebo že to nefunguje. Možná, když se podíváme na to, zprostředkování v novém světle, zjistíme, že neexistují žádná pravidla a žádný dobrý nebo špatný způsob, jak meditovat. Místo toho, zjistíte, existuje mnoho způsobů, jak, a s vytrvalost a odhodlání, vaše bude najít způsob, který je pro vás to pravé.

Nejprve pojďme diskutovat o tom, co meditace není.

Meditace není o tom; je to umění nedělají. Meditace je o tom, že.

meditace

Není to o sezení a utišení mysli, nebo se snaží zastavit chvění. Meditace není o “snaží”. To je forma kapitulace. Nebo, pokud se vám líbí, že je to o zbývající přítomen a vědom, s “co je”; dobré, špatné nebo ošklivé, pokud možno bez soudu. Jak si najít způsob, jak to udělat, nebo třeba to, jste meditoval.

Tak jsem zvědavá, jestli náš skutečný účel je, aby prostě zůstat v přítomnosti a dovolit“, co je “ projít skrze mysl/tělo systému. To vyžaduje disciplínu, protože v době rezistence může cítit ohromující. Při práci s “To”, ” To “ funguje. To je přes přítomnost víru, že budete překonat ty, přes-aktivní strach řízený myšlenky masového vědomí a být v jednom s Vyšší (či hlubší) Božské Vědomí, které překonává ty a stává Přítomnost klidné mysli.


Leave a Reply